Turtingiausi pasaulio politikai

Turtingiausi pasaulio politikai

Kasmet sudaromi turtingiausių asmenų sąrašai. Juose puikuojasi žinomi versininkai, turintys milijonus banko sąskaitose. Kartais turtus jie susikrauna sąžiningai, kartais tai daroma ne visai švariai. Sunku pasakyti ar turtai padaro žmones laimingesniais, greičiau, pinigai sukuria daugiau galimybių. Laimė nėra nuperkama, tai kur kas gilesnis dalykas. Tačiau, pinigai gali prisidėti prie svajonių išsipildymo ir kitų poreikių patenkinimo. Pinigai uždirbami įvairiausiais būdais. Dažniausiai įtakingiausi žmonės yra verslininkai. O kaip gi kitų profesijų atstovai? Dar viena sritis, kur daug milijonierių ir turtingų žmonių yra politika. Visais laikais, politikai gyveno gana gerai ir negalėjo skųstis. Žinoma, galima sakyti, jog turtų niekada nėra gana, nes kuo daugiau žmogus jų turi, tuo daugiau nori. Turtuoliams yra naudinga tik tai, jog jiems nereikia skolintis, jie nesinaudoja greitosiomis paskolomis, kredito bendrovėmis ir kitomis įstaigomis skolinančiomis pinigus, jie tai gali padaryti patys.

Politikai yra vieši ir žinomi žmonės, todėl nenuostabu, kad apie juos nuolat kalbama ir skaičiuojami jų pinigai. Vis dėlto, pasirinkę viešumą, jie sutinka su tuo, jog apie juos bus kalbama ir jais domimasi. Taigi, kiek galima uždirbti iš politikos? Sąrašas turtingiausių visų laikų politikos veikėjų:

  • Vladimiras Putinas – jo turtas vertinamas maždaug 200 milijardų JAV dolerių. Tai dabartinis Rusijos prezidentas, išrinktas jau nebe pirmą kartą. Tai vienareikšmiškai vienas galingiausių pasaulio lyderių, savo valdžia ir galiomis, susikrovęs didžiulius turtus.
  • Maiklas Blumbergas – Niujorko meras, politikas, bei stambus verslininkas. Taip pat ir vienos didžiausių pasaulyje finansinių naujienų bei duomenų bendrovės „Bloomberg“ stambiausias akcininkas. Laikomas šeštu turtingiausiu žmogumi Jungtinėse Amerikos Valstijose, jo turtas siekia 42,7 milijardus JAV dolerių.
  • Bhumibol Adulyadej – Tailando karalius, dar žinomas kaip Rama IX. Tai vienas ilgiausiai valdančių valstybės vadovų. Jo turtas siekia 30 milijardų JAV dolerių ir jis yra laikomas turtingiausiu šių laikų karaliumi.
  • Khalifa bin Zayed Al Nahyan – Jungtinių Arabų Emyratų prezidentas, filantropas. Jo turtas siekia maždaug 23 milijardus JAV dolerių.
  • Hassanal Bolkiah of Brunei – Brunėjaus ministras pirmininkas. 29-asis Brunėjaus sultonas. Jis nuolat sutinkamas turtingiausių žmonių sąrašuose. Jo turtas siekia 20 milijardų JAV dolerių.

Sąrašas gali būti pakankamai ilgas, tačiau pateikiami tik patys turtingiausi politikai. Akivaizdu, jog įtakingos yra ne tik minėtos asmenybės, tačiau ir šalys iš kurių yra šie asmenys. Logiška, kad skurdžių šalių politikai, negali didžiuotis tokiomis didelėmis pinigų sumomis ir turtais. Vis dėlto, net ir mažų šalių politikai sugeba susikrauti nemažus turtus. Žinoma, sumos negali lygiuotis su minėtomis anksčiau, tačiau jos taip pat pakankamai didelės. Taip pat, reikia paminėti ir tai, jog turtingiausios asmenybės nebūtinai yra geriausios. Nors ir turi didžiules galias ir begalę pinigų, kai kurie politikai vertinami labai prieštaringai ir yra nuveikę ne itin gerų darbų visuomenei.

Dauguma įtakingiausių politikų, užsidirbo šias milžiniškas sumas įvairiausiais būdais. Dabar jie gali būti vadinami turtuoliais, lyderiais, įtakingomis asmenybėmis, tačiau ne visi jų darbai yra tokie, kuriais verta didžiuotis. Pinigai ir turtai, taip pat nėra tai, kuo verta didžiuotis. Gerai, jei turtuoliai gali pasigirti asmeniniais gebėjimais ir talentu, tačiau jei turtus jie kraunasi tik apgaudinėdami ir išnaudodami žmones, tokie turtai nieko verti. Kaip bebūtų, panašu, jog gėris ne visuomet pirmauja. Kur pinigai, ten ir valdžia, todėl turtai gali pakeisti ir sugadinti žmones, tačiau jei savo turtu galima pasidalinti su kitais ir nors keletą žmonių padaryti laimingesniais, tuomet tokie žmonės ir jų sukaupti turtai užsitarnauja pagarbą. Svarbiausia yra išmokti pasidalinti su kitais, anksčiau ar vėliau, vis tiek teks su savo turtais atsisveikinti, todėl turint visas galimybes, reikia stengtis, jog turimi pinigai, galėtų padaryti kuo daugiau gerų darbų.