Pigūs skrydžiai

Pigūs skrydžiai

Visiems reikia atostogų, tik ne visi turi pakankamai pinigų, arba turi pinigų, tačiau jų nepakanka norimoms atostogoms. Išties, daug ką lemia bilietų kaina. Skrydžių bilietų kainos keičiasi kasdien. Kartais nutinka net ir taip, jog kartu perkami bilietai kainuoja skirtingai. Visgi, tikrai galima sutaupyti keliaujant, ir net turint ribotą biudžetą, aplankyti norimą šalį. Kaip tai padaryti? Štai keletas patarimų.

Kainų palyginimas internete

Norint rasti pigiausius skrydžių pasiūlymus, reikia pasinaudoti keletu ir daugiau skrydžių paieškos sistemų. Kuo daugiau sistemų išnaudosite, tuo didesnė tikimybė rasti pigiausius pasiūlymus norimai datai ir jus tenkinančiai kainai.

Paieška netoliese esančiuose oro uostuose

Tai paprastas, tačiau labai efektyvus būdas sutaupyti. Kartais arti esantys oro uostai, siūlo didesnes kainas nei tie, kurie yra šiek tiek toliau, Reikėtų nepabijoti paieškoti ir kiti oro uostų skrydžių, nes tai gali padėti išties nemažai sutaupyti, o kelionė iki oro uosto tikrai nekainuos tiek, kad vertėtų rinktis brangesnį oro uostą.

Paieška atskirų aviakompanijų tinklapiuose

Nors bendros paieškos sistemos, palyginančios kainas yra puikus dalykas, kartais pravartu apsilankyti skirtingų avialinijų portaluose ir paieškoti skrydžių būtent ten. Kartais ieškant tiesiogiai, tinklapiai siūlo įvairias akcijas ir nuolaidas, kurios trunka vos keletą dienų ar valandų.

Sekite aviakompanijas socialiniuose tinkluose

Pravartu sekti mėgiamas avialinijas socialiniuose tinkluose, kadangi čia dažnai pasidalinama pigiais skrydžiais ar nuolaidomis, o tokių kompanijų sekėjai, turi galimybę pirmieji sužinoti apie puikias kainas, akcijas ir pasiūlymus. Kuo daugiau avialinijų seksite socialiniuose tinkluose, tuo daugiau gausite pasiūlymų.

Tinkamas laikas

Atliktų tyrimų duomenimis, yra išskiriamas geriausias laikas ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų. Išskiriama, jog palankiausias laikas ieškoti pigių skrydžių yra Antradienis, 15:00 val. Kodėl? Tuo metu, oro linijos dažnai siūlo nuolaidas ir paskutinės minutės skrydžius, norėdami užpildyti lėktuvus artėjančio savaitgalio skrydžiams. Taigi, pabandykite bilietų paieškoti būtent tuo metu, kas žino, galbūt pavyks rasti itin pigų pasiūlymą.

Tam tikras laiko periodas

Išsiaiškinome, kad Antradienis yra tinkamiausia diena paieškoms, tačiau tai dar ne viskas. Rekomenduojame skrydį rinktis likus 3 mėnesiams iki planuojamos kelionės, tačiau ne vėliau nei likus 18 dienų. Šiuo laikotarpių siūlomos geriausios kainos ir neteks permokėti, kadangi, nepaslaptis, jog kuo greičiau mūsų skrydis, tuo brangesni lėktuvų bilietai. Manoma, kad geriausi pasiūlymai atsiranda likus 6 savaitėms iki išvykimo. Taigi, rekomenduojama pigių skrydžių bilietų ieškoti maždaug prieš pusantro mėnesio.

Nuolaidos studentams

Studentai gali mėgautis pigesniais filmais, spektakliais, apsilankymu kavinėse, sporto varžybose ir kt. Lygiai taip pat, yra kompanijų, siūlančių studentiškas nuolaidas skrydžiams. Čia studentams vertėtų suklusti ir paieškoti tokių pasiūlymų, juk sutaupyti visuomet yra smagu.

Tinkama savaitės diena

Pastebima, jog pigesni bilietai būna antradienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Tuomet yra mažesni keliaujančių srautai, tačiau kainos taip pat mažesnės. Jei yra galimybė, planuokite savo skrydį būtent tomis dienomis haga clic aquí.

Norint atostogauti, visuomet yra galimybė

Jei nuolat atidedate pinigų atostogoms, vadinasi tikrai pavyks sugalvoti kaip išsiversti su turimu biudžetu, tačiau turėti nepamirštamas atostogas. Pasinaudojant minėtais patarimais, turėtų pavykti sutaupyti ir pasirinkti geriausią kainą. Tiesa, skrydis nėra vienintelis dalykas, už kurį mokama kelionės metu, panašiais principais galima vadovaujantis ir užsakinėjant viešbutį. Svarbu atminti, jog geriausi pasiūlymai yra perkant anksčiau, todėl neplikite viso to paskutinei dienai. Jei jūsų poreikiai nėra dideli, tuomet galima pasirinkti kuklų viešbutį už nedidelę kainą arba net motelį, visa tai priklauso nuo pasirinkimo ir turimo biudžeto.